Altınordu Nakliyat | Ordu Nakliyat

Altınordu Nakliyat

Altınordu Nakliyat 

Altınordu nakliyat, nakliyat konusunda uzmanlaşmıştır. Ordu’nun en güvenilir taşıma şirketlerinden olan firmanın köklü bir geçmişi bulunur. Taşımacılıkta dikkatli olmak son derece önem taşır. Firmamız, taşınmada gerekli olan her türlü konuda uzmanlık sahibi olan elemanları ile hizmet sunar. Taşınmada deneyim sahibi olan işletmemiz, taşınma öncesinde yapacağı hazırlıklarla nakliyatı rahat hale getirir.  

Firmamız taşına esnasında ihtiyaç duyulacak her türlü alet ve malzemeyi önceden hazır bulundurur. Taşınma öncesinde nakliyatın yapılacağı yere yapılan ziyaretlerin temel amacı budur. Nakliyat esnasında gereken malzemelerin önceden hazırlanması için oda ve eşya miktarının bilinmesi gerekir. Demonte edilmesi gereken mobilyalar varsa bu mobilyalar için gereken marangozluk aletlerinin de getirilmesi gerekir. Firmamız önceden yaptığı hazırlıklarla rahat bir taşınma hizmeti sunar. 

Sigortalı Nakliyatın Önemi 

Altınordu nakliyat sigortalı nakliyata önem veren ve taşınma öncesinde eşyaları sigortalayan işletmelerdendir. Eşyaların günün koşullarında değerlendirilmesi için eksper düzeyinde fiyatlandırılması gerekir. Firmamız bu konuda ücretsiz hizmet sunar. Firmamız, eşyalar için taşınma öncesinde sağlam kolileri tedarik eder. Çoğu zaman gereğinden fazla tedarik edilen koliler taşınma esnasında olabilecek aksilikler içindir.  

Firmamız tedbirli yaklaşımları ve öngörüsü ile hızlı ve güvenli nakliyat hizmeti sunar. Kapılardan geçemeyecek büyüklükte gardırop ve mobilyaları sökerek taşıma hizmeti sunar. Demonte edilen bu eşyaların yeni yaşam alanında kurulumu da firma elemanlarımız tarafından yapılır. Firmamız avizelerin sökülmesi ve takılmasında da bilgi ve deneyim sahibi olan işletmelerdendir. 

Taşınmayı Hızlandıran Unsurlar 

Altınordu nakliyat taşınmayı hızlandıracak bazı unsurlar konusunda hizmet alanları bilgilendirir. Bunun başında, taşınma öncesinde yapılacak eşya tasnifleri gelir. Fazla olan eşyaların tasnif edilmesi, taşınmada gereksiz zaman kaybı yaşatmaz. Kullanılmayan eşyaların depolarda muhafazası için de firmamız yardımcı olur.  

İşyeri taşımacılığında da uzman olan firmamız, ofis taşımacılığı öncesinde eşyaların envanterini çıkarır. Bu sayede eşyaların eksiksiz şekilde nakliyesi sağlanır. Elektronik eşya taşımacılığında da uzman olan işletmemiz, şirketlerde yer alan printer ve yazıcıları en kısa sürede rahatlıkla nakleder. Firmamız taşınma öncesinde yaptığı hazırlıklar ile nakliyatı keyifli bir süreç haline getiren tecrübeli işletmelerdendir. 

Yeterli Ekipmana Sahip Olmak 

Altınordu nakliyat yeterli ekipmanı ve son teknolojiye ait makineleri ile kurumsal hizmet sunar. Asansörlü taşıma sistemleri ile yüksek katlardan hızlı ve rahat şekilde eşya nakliyesi sağlanır. Araç filomuz yeterli genişlikte olup, araçlarımızın bakımları yapılmıştır. Şoförlerimiz alanında uzman kişilerdir. Uzun yol tecrübe ve bilgisine sahip olan elemanlarımızla şehirlerarası nakliyat en rahat şekilde gerçekleştirilir.  

Firmamız çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren hizmet sunar. İnternet üzerinden de firmamızın hizmetlerini görmek mümkündür. Kalite kontrol standartlarına uygun olarak verilen taşımacılık hizmeti, hasarsız eşya taşımacılığında güvenilir isimlerdendir. Uygun fiyat politikamız, kaliteli hizmet anlayışımız tercih nedenlerimizdir. Rahat ve huzurlu taşınma hizmeti almak isteyenler için firmamızla iletişime geçilmesi önerilir.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın!