Fatsa Evden Eve Nakliyat | Ordu Nakliyat

Fatsa Evden Eve Nakliyat

Fatsa Evden Eve Nakliyat 

Taşımacılık sektörü dünyanın en eski sektörlerinden bir tanesidir. Kendi içinde de son derece önemli olan farklı alt sektörleri vardır. İşte onlardan bir tanesi de en az lojistik sektörü kadar eski olan nakliyat ya da bir diğer ifade ediş biçimi ile taşımacılık sektörüdür. Ülkemizin her yerinde de bu alanda çalışan firmalar farklı kesimlerin farklı türden beklentilerine yanıt vermektedir. Biz de Fatsa evden eve nakliyat olarak Fatsa kentinde yaşayan kent sakinlerine bu alanda hizmet veriyoruz. 

Nakliye Firmasında Olması Gereken Temel Unsurlar 

Şimdi de firmamız hakkında bilmeyenler merak edenler için bilgi verelim. Firmamız Fatsa merkezinde kurulmuş olan bir lojistik firmasıdır. Bugün gelinen nokta itibarı ile  Fatsa evden eve nakliyat denilince kentte ilk akla gelen firmadır. Uzun yıllardır sektörde olmasından ötürü sektörün beklentilerini ve gereksinimlerini son derece iyi bilen bir firmadır. Aynı zamanda Fatsa kentini de son derece iyi bildiği için yedi gün yirmi dört saat hem evlere hem işyerlerine kesintisiz olarak hizmet verir.  

Firmamız alanında sahip olunması gereken başta K3 Belgesi olmak üzere tüm yetki belgelerine sahip legal bir firma olduğu için güvenle en ufak tereddüt olmadan hizmet alınabilir. Bünyemizde olan araçlar taşımacılık için uygun tüm bakım ve kontrolleri yapılmış olan araçlardır. Dahası araç filomuz gün geçtikçe genişlemektedir. Bünyemizde bulunan elemanlar da uzun yıllardır bizimle çalışan müşteri memnuniyetini son derece önemseyen mavi yakalı profesyonellerdir. 

Nakliye Çalışmalarında Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir? 

Fatsa evden eve nakliyat noktasında firmamız kurumsal çizgisinden hiçbir biçimde ödün vermeden hizmet verir. Hem şehir içi hem de şehirlerarası olarak nakliyat hizmetini dünya normlarında gerçekleştirir. Taşımacılık boyunca olası tüm risklere karşı sigortalı olarak taşımacılık yapar. Ayrıca tüm eşyalarda asansörlü taşımacılık yapılır. Hem parça eşya taşıma, hem tüm eşya taşıması yapılır. İstenmesi durumunda işyerleri için de taşımacılık hizmeti verilmektedir. Tüm bunlar yapılır iken dünyada bu alanda yaşanan gelişmeler takip edilerek hizmet verilir. 

Nakliye Fiyatlarını Belirlemeye Yarayan Kriterler 

Son olarak da Fatsa evden eve nakliyat noktasında fiyatlarımızdan bahsetmemiz gerekir ise şu bilgiler verilebilir: Piyasa araştırması yapıldığında net bir biçimde görülebileceği gibi hizmet kalitemiz de göz önüne alındığı zaman fiyatlarımız son derece uygundur. Fiyatlarımız sabit olmayıp ekspertiz tarafından yapılan fizibilite çalışması sonrası ortaya çıkar.  Toplam eşya miktarı, hangi katlar arasında eşya taşınacağı, evden eve nakliyat yapılacak olan yerler arasında olan mesafe ve tüm bunlara bağlı olarak kaç gün kaç adam çalışacağı gibi parametreler fiyatlarımızı değiştiren unsurlardır.  

Ödeme noktasında ise müşterilerimize her türlü ödeme kolaylığı sağlanır. Farklı ödeme seçenekleri sunulur. Kredi kartı ile ödeme, peşin ödeme, hesap numarasına havale gibi ödeme seçenekleri vardır. Müşterilerimiz kendilerini hiç zorlamadan istedikleri biçimde kendilerine en uygun olarak ödeme yapabilirler.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın!